شنبه 14 تیر 1399   03:48:52

دستور استاندار خوزستان برای تامین اعتبار طرح های نیمه تمام موسسه رازی در اهواز

استاندار خوزستان دستوارات لازم مبنی بر تامین اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح های نیمه تمام موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب غرب کشور صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، دکتر امیرمحمد کرد زنگنه رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی شعبه جنوب غرب کشور به همراه معاونان، مشاوران، اعضای هیئت علمی و کارشناسان مسئول این شعبه با هدف معرفی هرچه بیشتر حوزه فعالیت های موسسه رازی شعبه اهواز و حمایت از فعالیت های این شعبه با حضور در دفتر استاندار خوزستان با دکتر غلامرضا شریعتی دیدار کردند.

در این دیدار دکتر کرد زنگنه ضمن بیان مطالبی در خصوص سابقه کار شعبه و حوزه فعالیت های تحقیقاتی، تولید فرآورده های بیولوژیک و خدمات ارائه شده، به طرح های نیمه تمام این شعبه نیز اشاره کرد.

وی با بیان اینکه این طرح ها شامل پروژه تولید واکسن توکسوئیدی آنتروتوکسمی، احداث خط تولید سرم ضد عقرب  زدگی در استان خوزستان و توسعه و تکمیل پایانه صادراتی واکسن و فرآورده های بیولوژیک در منطقه آزاد اروند است، مشکلات و موانع موجود برای تکمیل این طرح ها را برشمرد و خواستار حمایت استانداری شد.

در ادامه دکتر شریعتی استاندار خوزستان ضمن تائید و تاکید بر اهمیت فعالیت های تحقیقاتی و تولیدی شعبه، رهنمودهایی برای توسعه کار ارائه کرد.

استاندار خوزستان همچنین دستورات لازم در خصوص تامین اعتبار  مورد نیاز برای احداث و تجهیز و تکمیل طرح های نیمه تمام شعبه جنوب غرب موسسه رازی صادر کرد.

عكس هاي مرتبط :
بيشتر